График работы

Работаем с 9.00-19.00

(044)237-38-02 

(063)237-38-02  

(099)559-04-07 Мтс

(097)91-41-511 Киевст.

Хиты продаж
Набор ножей Контур Про
Код: 2100
149 грн
$
 

Інтернет магазин Melafon пропонує вашій увазі широкий вибір якісних китайських телефонів. У нас ви завжди знайдете тільки якісну продукцію. Китайські телефони купити які ми вам пропонуємо, відрізняються високою якістю та доступними цінами. Ця продукція являє собою копії телефонів провідних міжнародних брендів, таких як Vertu чи iPhone. Вони мають зовнішню та функціональну схожість з оригіналами, але відрізняються привабливою ціною.

Ми завжди хочемо мати ексклюзив, але не завжди на це вдається. Дуже часто буває так, що наші бажання не співпадають із нашими можливостями. Враховуючи це, наша компанія пропонує вам придбати якісний китайський телефон, який нічим не відрізняється від оригіналу. Це точні копії мобільних телефонів провідних міжнародних брендів, які зроблені у Китаї.

Якщо ви бажаєте стати нашим партнером, ми завжди готові розглянути ваші пропозиції щодо майбутньої співпраці. Наша продукція завжди високої якості, тому співпрацювати з нами не лише приємно, але і досить вигідно. На всі телефони китайські дається гарантія один рік.

Наша компанія працює у даному сегменті ринку не перший рік і за цей час вже стигла стати лідером. Ми пропонуємо лише гарантовано якісну продукцію, тому, якщо у вас виникло бажання купити китайські телефони високої якості за розумні кошти - звертайтеся до нас. Ми працюємо по всій території нашої країни, тому не важливо звідки ви. Ваш заказ гарантовано буде доставлений вам у мінімальній термін часу.

Ми розуміємо наскільки ви не звикли довіряти інтернет магазинам. Ви так багато чули усіляких історій, стосовно різних способів шахрайства у Інтернеті. Саме тому, наша компанія іде вам на зустріч, а саме, дає змогу сплачувати заказ лише після його доставки. Тим самим, ви віддаєте свої кошти лише після того, як отримали свій заказ та переконалися у його працездатності.

Багато хто з нас вважає китайську продукцію неякісною, тому що ми звикли до китайських підробок ще за часів СРСР. Тоді дійсно продукція, яка приходила з Китаю не відрізнялась високою якістю. Однак, з роками усе змінилось, і сьогодні ви маєте змогу у цьому переконатися. Купуючи телефон Китай, ви отримуєте не лише багатофункціональну, але ще і якісну продукцію.

Якщо у вас виникли запитання стосовно способів оплати і доставки продукції – звертайтеся до нас за телефонами, які ви бачите на сайті. Наші консультанти дадуть вам повну інформацію стосовно будь-яких питань. Дзвоніть, ми чекаємо на саме на вас.

Данный раздел пуст
Интернет магазин www.Melafon.com.ua принимает заказы 24 часа в сутки - через корзину заказов!  
Товаров: 0 шт.
На сумму: 0 грн
изменить  Оформить